برای سفارش برنامه نویسی در متلب با استفاده از الگوریتم های فراابتکاری می توانید با انتخاب الگوریتم مورد نظرتان  مدل ریاضی خود را همراه با داده هایی که برای آن مدل در نظر دارید به صورت فایل ورد یا پی دی اف ، از طریق فرم زیر ارسال نمایید.

همچنین برای سفارش کدنویسی با استفاده از نرم افزار گمز GAMS می توانید مدل خود را با استفاده از فرم زیر، برای تخمین زمانبندی و هزینه، ارسال نمایید.

پس از ارسال مدل ، ما هزینه را به رایگان برای شما تخمین زده و بعد از پرداخت ۷۰ درصد مبلغ ، فرآیند کد نویسی آغاز شده و بعد انجام برنامه نویسی و دریافت باقی مانده مبلغ،  کد متلب به همراه یک فایل ورد در مورد توضیحات کامل استفاده شده در کدنویسی برای شما ارسال می گردد.

مبالغ کد نویسی  با توجه به نوع مدل و پیچیدگی آن تعیین می شود، که این مبالغ کمترین مبلغ در بین تمامی موسساتی است که کدنویسی الگوریتم های فراابتکاری را انجام می دهند.

مبالغ کد های آماده مسئله کوله پشتی و مسئله فروشنده دوره گرد با توجه به نوع مدل و با توجه به پیچیدگی های آن تعیین می گردد.

برای مشاوره در مورد کدنویسی پایان نامه و مقاله و پروژه های درسی می توانید با هماهنگی پیامکی از طریق شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۰۸۶۲۵۲۸۱

قابل ذکر است برای مشاهده الگوریتم های تحت پوشش برنامه نویسی متلب برای مدل های تک هدفه اینجا  و برای مدل های چند هدفه  اینجا  کلیک نمایید.

در صورت هر گونه مشکل در ارسال فایل از طریق فرم زیر ، می توانید فایل خود را به ایمیل

sefaresh {@} daneshkar {dot} ir  ارسال نمایید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تلفن همراه (الزامی)

موضوع

پیام شما( نوع الگوریتم مورد نظر را مشخص نمایید)

فایل حاوی مدل و داده ها